Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00-08:00

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

08:30-09:25

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

09:00-09:55

TBC

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

09:30-10:25

Pilates I (gr. początkująca)

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

10:30-12:00

Joga Łagodna 1,5 h

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

18:00-18:55

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

18:00-18:55

Zumba fitness

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

18:00-18:55

Kids Cross 8+

Mateusz Duda

MULTI CORE

18:15-19:10

Metabolic Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

19:00-19:55

BodyART

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

19:00-19:55

Booty Killer

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

19:15-20:10

Cross Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

20:00-21:00

Joga

Justyna Moćko

BODY & MIND - ZAPISY

20:00-20:55

Functional Training

Piotr Kaczmarek

FIT CORE

20:15-20:45

ABS on Fire

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

21:00-21:55

Stretching powięziowy

Piotr Kaczmarek

BODY & MIND - ZAPISY

08:30-09:25

Pilates II (gr. średnio zaawansowana)

Anna Białecka

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

09:30-10:25

Zdrowy Kręgosłup

Anna Białecka

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

10:30-11:25

Fit belly dance

Joanna Pająk

BODY & MIND - ZAPISY

13:00-13:55

Aktywna w ciąży

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

14:00-14:55

Aktywna Mama

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

17:30-19:00

Joga Regeneracyjna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

18:00-18:55

Super Power Interval

Bartek Mogiła

FIT CORE

18:00-18:55

Kids Warriors 5+

Kasia Stasiecka

MULTI CORE

19:00-19:55

Zdrowy Kręgosłup

Anna Białecka

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

19:00-19:55

TBC

Oksana Slavska

FIT CORE

19:00-19:55

CORE Warriors Training

Agata Brama

SIŁOWNIA

19:15-20:10

Kettlebell Hardstyle średnio zaawansowana

Paweł Tarkowski

CROSS CORE

19:30-21:00

Muay Thai

Ziemowit Wyszkowski-Suski

MULTI CORE

20:00-21:30

Joga kręgosłupa

Anna Białecka

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

20:00-20:55

Core Pump

Oksana Slavska

FIT CORE

20:15-21:10

Kalistenika BEGINNERS

Damian Ghetto Workout

CROSS CORE

07:00-08:00

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

09:00-09:55

Booty Killer

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

09:30-10:25

Stretching powięziowy

Ula Niemiec

BODY & MIND - ZAPISY

10:30-12:00

Joga Łagodna 1,5 h

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

18:00-18:55

Booty Killer

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

18:00-18:55

Kids Cross 8+

Mateusz Duda

MULTI CORE

18:15-19:10

Metabolic Training

Kinga Tabor

CROSS CORE

19:00-19:55

Functional Training

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

19:15-20:10

Cross Training

Agata Brama

CROSS CORE

20:00-20:55

Zumba fitness

Natalia Kowalska

FIT CORE

20:15-20:45

ABS on Fire

Arek Znajdek

CROSS CORE

08:30-09:25

Pilates II (gr. średnio zaawansowana)

Zastępstwo

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

09:30-10:25

Zdrowy Kręgosłup

Zastępstwo

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

13:00-13:55

Aktywna w ciąży

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

14:00-14:55

Aktywna Mama

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

18:00-18:55

Stretching powięziowy

Daniel Czajkowski

BODY & MIND - ZAPISY

18:00-18:55

Super Power Interval

Bartek Mogiła

FIT CORE

18:00-18:55

Kids Warriors 5+

Kasia Stasiecka

MULTI CORE

19:00-19:55

Zdrowy Kręgosłup

Piotr Kaczmarek

BODY & MIND - ZAPISY

19:00-19:55

TBC

Bartek Mogiła

FIT CORE

19:00-19:55

Hard CORE Warriors Training

Mateusz Duda

SIŁOWNIA

19:15-20:10

Kettlebell Hardstyle średnio zaawansowana

Paweł Tarkowski

CROSS CORE

19:30-21:00

Muay Thai

Ziemowit Wyszkowski-Suski

MULTI CORE

20:00-21:30

Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

20:00-20:55

Core Pump

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

20:15-21:10

Kalistenika MIX

Damian Ghetto Workout

CROSS CORE

07:00-08:00

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

09:00-09:55

Core Pump

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

09:30-10:25

Pilates I (gr. początkująca)

Piotr Kaczmarek

BODY & MIND - ZAPISY

17:30-19:00

Joga kręgosłupa

Justyna Moćko

BODY & MIND - ZAPISY

18:00-18:55

Energy Workout

Edyta Olszewska

FIT CORE

18:15-19:10

Cross Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

19:00-19:55

Zumba fitness

Sylwia Kurpet

FIT CORE

09:30-10:15

Joga Kids 5+

Asia Ostaszewska

BODY & MIND - ZAPISY

09:30-10:25

TBC

Oksana Slavska

FIT CORE

10:30-12:00

Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

10:30-11:25

CORE Warriors Training

Agata Brama

SIŁOWNIA

ZASTĘPSTWO

09:00-10:30

Joga kręgosłupa

Olga Paprocka

BODY & MIND - ZAPISY

09:30-10:25

Super Power Interval

Edyta Olszewska

FIT CORE

09:30-10:25

Zumba Kids

Natalia Kowalska

MULTI CORE

10:30-12:00

Joga

Olga Paprocka

BODY & MIND - ZAPISY

10:30-11:25

CORE Warriors Training

Agata Brama

SIŁOWNIA

ZASTĘPSTWO

← →