Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 16 do 22-10-2017 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:45
15 min

Short Class

Instruktor

SIŁOWNIA

15 min

Short Class

Instruktor

SIŁOWNIA

15 min

Short Class

Instruktor

SIŁOWNIA

15 min

Short Class

Instruktor

SIŁOWNIA

15 min

Short Class

Instruktor

SIŁOWNIA

   
07:00
60 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
60 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
60 min

Joga Poranna

Justyna

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

   
09:00            
90 min

Joga kręgosłupa

Olga

BODY & MIND - ZAPISY

09:30
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

FIT CORE

55 min

Pilates

Magda Rodak-Dębowska

FIT CORE

55 min

Stretching powięziowy

Ula

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

FIT CORE

55 min

Pilates

Piotr Kaczmarek

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

TBC

Oksana Slavska

FIT CORE

55 min

Interval Training

Kasia Stasiecka

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

         
55 min

Zumba Kids

Zastępstwo

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

 
10:30  
55 min

Aktywny Senior

Magda Rodak-Dębowska

FIT CORE

90 min

Joga Łagodna 1,5 h

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Aktywny Senior

Aga Kalbarczyk

FIT CORE

 
55 min

Core Pump

Oksana Slavska

FIT CORE

45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

     
45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

90 min

Joga

Olga

BODY & MIND - ZAPISY

90 min

Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
10:45
45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

 
45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

       
12:00          
90 min

Joga zaawansowana

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
12:15          
45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

13:00  
55 min

Aktywna w ciąży

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Aktywna w ciąży

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

     
14:00  
55 min

Aktywna Mama

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Aktywna Mama

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

     
17:00    
55 min

TBC

Krystian Gronek

FIT CORE

55 min

Zumba Kids

Klaudia

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Młody sportowiec 5+

Kasia Stasiecka

MULTI CORE

   
   
55 min

TBC

Edyta Olszewska

FIT CORE

17:15
30 min

Płaski brzuch

Instruktor

CROSS CORE

 
30 min

Płaski brzuch

Instruktor

CROSS CORE

       
17:30
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

90 min

Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

60 min

Joga Relaksacyjna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

   
45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

18:00
55 min

Judo Dzieci

Instruktor

MULTI CORE

55 min

TBC

Patrycja Pałasz

FIT CORE

55 min

Core Training

Krystian Gronek

FIT CORE

55 min

Power Shape

Ola Ciechalska

FIT CORE

55 min

deepWORK

Edyta Olszewska

FIT CORE

   
55 min

Power Shape

Sylwia Kurpet

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

 
55 min

Cross Training

Agata Brama

CROSS CORE

55 min

Stretching powięziowy

Daniel Czajkowski

BODY & MIND - ZAPISY

60 min

Joga kręgosłupa

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

 
55 min

Judo Dzieci

Instruktor

MULTI CORE

   
18:15
30 min

Tabata

Konrad

CROSS CORE

55 min

Kettlebell Hardstyle średnio zaawansowana

Paweł Tarkowski

CROSS CORE

 
30 min

Tabata

Instruktor

CROSS CORE

30 min

Cross Training

Instruktor

CROSS CORE

   
18:30
55 min

BodyART

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Młody sportowiec 5+

Kasia Stasiecka

MULTI CORE

90 min

Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

       
19:00
55 min

Zumba fitness

Sylwia Kurpet

FIT CORE

55 min

Core Training

Oksana Slavska

FIT CORE

55 min

Fit Ball & Meridian Stretch.

Magda Rodak-Dębowska

FIT CORE

55 min

Core Pump

Ola Ciechalska

FIT CORE

90 min

Joga

Olga

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

   
 
45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

 
45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

55 min

Zumba fitness

Sylwia Kurpet

FIT CORE

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Patrycja Pałasz

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Kasia Piasta

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

 
19:15
55 min

Cross Training

Konrad

CROSS CORE

 
30 min

Płaski brzuch

Instruktor

CROSS CORE

55 min

Kettlebell Hardstyle średnio zaawansowana

Paweł Tarkowski

CROSS CORE

     
19:30
55 min

Stretch & Relax

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

90 min

Boks/Kick Boxing 90 min

Ziemowit

MULTI CORE

 
90 min

Boks/Kick Boxing 90 min

Ziemowit

MULTI CORE

     
20:00
55 min

Funkcjonalny Trening Fitness

Piotr Kaczmarek

FIT CORE

55 min

Core Pump

Oksana Slavska

FIT CORE

55 min

Pilates

Magda Rodak-Dębowska

BODY & MIND - ZAPISY

90 min

Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

     
 
90 min

Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zumba fitness

Natalia

FIT CORE

55 min

Taniec brzucha

Nadia

FIT CORE

20:15
30 min

HIIT

Konrad

CROSS CORE

 
30 min

HIIT

Instruktor

CROSS CORE

55 min

Cross Training

Instruktor

CROSS CORE

     
20:30
75 min

BJJ

Piotr Lasocki

MULTI CORE

 
75 min

BJJ

Piotr Lasocki

MULTI CORE

       
 
45 min

Core Warriors Training

SIŁOWNIA

21:00
55 min

Stretching powięziowy

Piotr Kaczmarek

BODY & MIND - ZAPISY

           
55 min

Taniec brzucha

Nadia

FIT CORE

21:15  
30 min

Tabata

Instruktor

CROSS CORE

 
30 min

Płaski brzuch

Instruktor

CROSS CORE

     
← →