Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Pn, 10-12-2018 07:00 - 08:00 Joga Poranna Dawid Tabor
08:30 - 09:25 Zdrowy Kręgosłup Aga Kalbarczyk
09:00 - 09:55 TBC Agnieszka Bundyra
09:30 - 10:25 Pilates I (gr. początkująca) Aga Kalbarczyk
10:30 - 12:00 Joga Łagodna 1,5 h Dawid Tabor
18:00 - 18:55 Zdrowy Kręgosłup Aga Kalbarczyk
18:00 - 18:55 Zumba fitness Agnieszka Bundyra
18:00 - 18:55 Kids Cross 8+ Mateusz Duda
18:15 - 19:10 Metabolic Training Konrad Sieradzki
19:00 - 19:55 BodyART Aga Kalbarczyk
19:00 - 19:55 Booty Killer Agnieszka Bundyra
19:15 - 20:10 Cross Training Konrad Sieradzki
20:00 - 21:00 Joga Justyna Moćko
20:00 - 20:55 Functional Training Piotr Kaczmarek
20:15 - 20:45 ABS on Fire Konrad Sieradzki
21:00 - 21:55 Stretching powięziowy Piotr Kaczmarek
Wt, 11-12-2018 08:30 - 09:25 Pilates II (gr. średnio zaawansowana) Anna Białecka
ZASTĘPSTWO
09:30 - 10:25 Zdrowy Kręgosłup Anna Białecka
ZASTĘPSTWO
10:30 - 11:25 Fit belly dance Joanna Pająk
13:00 - 13:55 Aktywna w ciąży Piotr Lasocki
14:00 - 14:55 Aktywna Mama Piotr Lasocki
17:30 - 19:00 Joga Regeneracyjna Dawid Tabor
18:00 - 18:55 Super Power Interval Bartek Mogiła
18:00 - 18:55 Kids Warriors 5+ Kasia Stasiecka
19:00 - 19:55 Zdrowy Kręgosłup Anna Białecka
ZASTĘPSTWO
19:00 - 19:55 TBC Oksana Slavska
19:00 - 19:55 CORE Warriors Training Agata Brama
19:15 - 20:10 Kettlebell Hardstyle średnio zaawansowana Paweł Tarkowski
19:30 - 21:00 Muay Thai Ziemowit Wyszkowski-Suski
20:00 - 21:30 Joga kręgosłupa Anna Białecka
ZASTĘPSTWO
20:00 - 20:55 Core Pump Oksana Slavska
20:15 - 21:10 Kalistenika BEGINNERS Damian Ghetto Workout
Śr, 12-12-2018 07:00 - 08:00 Joga Poranna Dawid Tabor
09:00 - 09:55 Booty Killer Agnieszka Bundyra
09:30 - 10:25 Stretching powięziowy Ula Niemiec
10:30 - 12:00 Joga Łagodna 1,5 h Dawid Tabor
18:00 - 18:55 Booty Killer Agnieszka Bundyra
18:00 - 18:55 Kids Cross 8+ Mateusz Duda
18:15 - 19:10 Metabolic Training Kinga Tabor
19:00 - 19:55 Functional Training Agnieszka Bundyra
19:15 - 20:10 Cross Training Agata Brama
20:00 - 20:55 Zumba fitness Natalia Kowalska
20:15 - 20:45 ABS on Fire Arek Znajdek
Cz, 13-12-2018 08:30 - 09:25 Pilates II (gr. średnio zaawansowana) Zastępstwo
ZASTĘPSTWO
09:30 - 10:25 Zdrowy Kręgosłup Zastępstwo
ZASTĘPSTWO
13:00 - 13:55 Aktywna w ciąży Piotr Lasocki
14:00 - 14:55 Aktywna Mama Piotr Lasocki
18:00 - 18:55 Stretching powięziowy Daniel Czajkowski
18:00 - 18:55 Super Power Interval Bartek Mogiła
18:00 - 18:55 Kids Warriors 5+ Kasia Stasiecka
19:00 - 19:55 Zdrowy Kręgosłup Piotr Kaczmarek
19:00 - 19:55 TBC Bartek Mogiła
19:00 - 19:55 Hard CORE Warriors Training Mateusz Duda
19:15 - 20:10 Kettlebell Hardstyle średnio zaawansowana Paweł Tarkowski
19:30 - 21:00 Muay Thai Ziemowit Wyszkowski-Suski
20:00 - 21:30 Joga Dawid Tabor
20:00 - 20:55 Core Pump Agnieszka Bundyra
20:15 - 21:10 Kalistenika MIX Damian Ghetto Workout
Pt, 14-12-2018 07:00 - 08:00 Joga Poranna Dawid Tabor
09:00 - 09:55 Core Pump Agnieszka Bundyra
09:30 - 10:25 Pilates I (gr. początkująca) Piotr Kaczmarek
17:30 - 19:00 Joga kręgosłupa Justyna Moćko
18:00 - 18:55 Energy Workout Edyta Olszewska
18:15 - 19:10 Cross Training Konrad Sieradzki
19:00 - 19:55 Zumba fitness Sylwia Kurpet
So, 15-12-2018 09:30 - 10:15 Joga Kids 5+ Asia Ostaszewska
09:30 - 10:25 TBC Oksana Slavska
10:30 - 12:00 Joga Dawid Tabor
10:30 - 11:25 CORE Warriors Training Agata Brama
ZASTĘPSTWO
N, 16-12-2018 09:00 - 10:30 Joga kręgosłupa Olga Paprocka
09:30 - 10:25 Super Power Interval Edyta Olszewska
09:30 - 10:25 Zumba Kids Natalia Kowalska
10:30 - 12:00 Joga Olga Paprocka
10:30 - 11:25 CORE Warriors Training Agata Brama
ZASTĘPSTWO