Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 16 do 22-10-2017 »
Pn, 16-10-2017 06:45 - 07:00 Short Class Instruktor
07:00 - 08:00 Joga Poranna Dawid Tabor
09:30 - 10:25 Zdrowy Kręgosłup Aga Kalbarczyk
10:45 - 11:30 Core Warriors Training Instruktor
17:15 - 17:45 Płaski brzuch Instruktor
17:30 - 18:25 Zdrowy Kręgosłup Aga Kalbarczyk
18:00 - 18:55 Judo Dzieci Instruktor
18:00 - 18:55 Power Shape Sylwia Kurpet
ZASTĘPSTWO
18:15 - 18:45 Tabata Konrad
18:30 - 19:25 BodyART Aga Kalbarczyk
19:00 - 19:55 Zumba fitness Sylwia Kurpet
19:15 - 20:10 Cross Training Konrad
19:30 - 20:25 Stretch & Relax Aga Kalbarczyk
20:00 - 20:55 Funkcjonalny Trening Fitness Piotr Kaczmarek
20:15 - 20:45 HIIT Konrad
20:30 - 21:45 BJJ Piotr Lasocki
21:00 - 21:55 Stretching powięziowy Piotr Kaczmarek
21:00 - 21:55 Taniec brzucha Nadia
Wt, 17-10-2017 06:45 - 07:00 Short Class Instruktor
09:30 - 10:25 Pilates Magda Rodak-Dębowska
10:30 - 11:25 Aktywny Senior Magda Rodak-Dębowska
13:00 - 13:55 Aktywna w ciąży Piotr Lasocki
14:00 - 14:55 Aktywna Mama Piotr Lasocki
17:30 - 19:00 Joga Dawid Tabor
ZASTĘPSTWO
18:00 - 18:55 TBC Patrycja Pałasz
18:15 - 19:10 Kettlebell Hardstyle średnio zaawansowana Paweł Tarkowski
18:30 - 19:25 Młody sportowiec 5+ Kasia Stasiecka
19:00 - 19:55 Core Training Oksana Slavska
19:00 - 19:45 Core Warriors Training Instruktor
19:00 - 19:55 Zdrowy Kręgosłup Patrycja Pałasz
19:30 - 21:00 Boks/Kick Boxing 90 min Ziemowit
20:00 - 20:55 Core Pump Oksana Slavska
20:00 - 21:30 Joga Dawid Tabor
21:15 - 21:45 Tabata Instruktor
Śr, 18-10-2017 06:45 - 07:00 Short Class Instruktor
07:00 - 08:00 Joga Poranna Dawid Tabor
09:30 - 10:25 Stretching powięziowy Ula
10:30 - 12:00 Joga Łagodna 1,5 h Dawid Tabor
10:45 - 11:30 Core Warriors Training Instruktor
17:00 - 17:55 TBC Krystian Gronek
17:15 - 17:45 Płaski brzuch Instruktor
17:30 - 18:30 Joga Relaksacyjna Dawid Tabor
18:00 - 18:55 Core Training Krystian Gronek
18:00 - 18:55 Cross Training Agata Brama
18:00 - 18:55 Judo Dzieci Instruktor
18:30 - 20:00 Joga Dawid Tabor
ZASTĘPSTWO
19:00 - 19:55 Fit Ball & Meridian Stretch. Magda Rodak-Dębowska
19:15 - 19:45 Płaski brzuch Instruktor
20:00 - 20:55 Pilates Magda Rodak-Dębowska
20:00 - 20:55 Zumba fitness Natalia
20:15 - 20:45 HIIT Instruktor
20:30 - 21:45 BJJ Piotr Lasocki
20:30 - 21:15 Core Warriors Training
Cz, 19-10-2017 06:45 - 07:00 Short Class Instruktor
09:30 - 10:25 Zdrowy Kręgosłup Aga Kalbarczyk
10:30 - 11:25 Aktywny Senior Aga Kalbarczyk
13:00 - 13:55 Aktywna w ciąży Piotr Lasocki
14:00 - 14:55 Aktywna Mama Piotr Lasocki
17:00 - 17:55 Zumba Kids Klaudia
18:00 - 18:55 Power Shape Ola Ciechalska
18:00 - 18:55 Stretching powięziowy Daniel Czajkowski
18:15 - 18:45 Tabata Instruktor
19:00 - 19:55 Core Pump Ola Ciechalska
19:00 - 19:45 Core Warriors Training Instruktor
19:00 - 19:55 Zdrowy Kręgosłup Kasia Piasta
ZASTĘPSTWO
19:15 - 20:10 Kettlebell Hardstyle średnio zaawansowana Paweł Tarkowski
19:30 - 21:00 Boks/Kick Boxing 90 min Ziemowit
20:00 - 21:30 Joga Dawid Tabor
20:00 - 20:55 Taniec brzucha Nadia
20:15 - 21:10 Cross Training Instruktor
21:15 - 21:45 Płaski brzuch Instruktor
Pt, 20-10-2017 06:45 - 07:00 Short Class Instruktor
07:00 - 08:00 Joga Poranna Justyna
ZASTĘPSTWO
09:30 - 10:25 Pilates Piotr Kaczmarek
17:00 - 17:55 Młody sportowiec 5+ Kasia Stasiecka
17:00 - 17:55 TBC Edyta Olszewska
18:00 - 18:55 deepWORK Edyta Olszewska
18:00 - 19:00 Joga kręgosłupa Dawid Tabor
ZASTĘPSTWO
18:15 - 18:45 Cross Training Instruktor
19:00 - 20:30 Joga Olga
ZASTĘPSTWO
19:00 - 19:55 Zumba fitness Sylwia Kurpet
So, 21-10-2017 09:30 - 10:25 TBC Oksana Slavska
09:30 - 10:25 Zumba Kids Zastępstwo
ZASTĘPSTWO
10:30 - 11:25 Core Pump Oksana Slavska
10:30 - 11:15 Core Warriors Training Instruktor
10:30 - 12:00 Joga Dawid Tabor
12:00 - 13:30 Joga zaawansowana Dawid Tabor
12:15 - 13:00 Core Warriors Training Instruktor
17:30 - 18:15 Core Warriors Training Instruktor
N, 22-10-2017 09:00 - 10:30 Joga kręgosłupa Olga
09:30 - 10:25 Interval Training Kasia Stasiecka
ZASTĘPSTWO
10:30 - 11:15 Core Warriors Training Instruktor
10:30 - 12:00 Joga Olga
12:15 - 13:00 Core Warriors Training Instruktor
17:30 - 18:15 Core Warriors Training Instruktor