Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 11 do 17-06-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
60 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
60 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
60 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

   
08:30
55 min

Pilates

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Anna Białecka

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Pilates

Monika Bukowska

BODY & MIND - ZAPISY

     
09:00
55 min

TBC

Agnieszka Tertel

FIT CORE

   
55 min

TBC

Agnieszka Tertel

FIT CORE

55 min

Core Pump

Agnieszka Tertel

FIT CORE

 
90 min

Joga kręgosłupa

Olga Paprocka

BODY & MIND - ZAPISY

09:30
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Pilates

Anna Białecka

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Power Fit ball

Monika Bukowska

FIT CORE

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Pilates

Piotr Kaczmarek

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

TBC

Oksana Slavska

FIT CORE

55 min

Interval Training

Edyta Olszewska

FIT CORE

   
55 min

Stretching powięziowy

Ula Niemiec

BODY & MIND - ZAPISY

   
55 min

Zumba Kids

Natalia Kowalska

BODY & MIND - ZAPISY

 
10:30
55 min

Fit belly dance

Joanna Pająk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Aktywny Senior

Anna Białecka

FIT CORE

90 min

Joga Łagodna 1,5 h

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Aktywny Senior

Aga Kalbarczyk

FIT CORE

 
55 min

Core Pump

Oksana Slavska

FIT CORE

55 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

       
55 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

90 min

Joga

Olga Paprocka

BODY & MIND - ZAPISY

90 min

Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
12:00          
90 min

Joga zaawansowana

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
13:00  
55 min

Aktywna w ciąży

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Aktywna w ciąży

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

     
14:00  
55 min

Aktywna Mama

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Aktywna Mama

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

     
17:00        
55 min

TBC

Edyta Olszewska

FIT CORE

   
17:30
55 min

Summer Shape

Agnieszka Tertel

FIT CORE

90 min

Joga

Patrycja Pałasz

BODY & MIND - ZAPISY

60 min

Joga Relaksacyjna

Ania Sarnowska

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

 
60 min

Joga kręgosłupa

Ania Sarnowska

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

55 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

     
55 min

Kids Warriors 5+

Kasia Stasiecka

MULTI CORE

   
18:00
55 min

Kids Cross 8+

Mateusz Duda

MULTI CORE

55 min

TBC

Oksana Slavska

FIT CORE

55 min

Kids Cross 8+

Mateusz Duda

MULTI CORE

55 min

Power Shape

Ola Ciechalska

FIT CORE

     
     
55 min

Stretching powięziowy

Daniel Czajkowski

BODY & MIND - ZAPISY

18:15
55 min

Trening metaboliczny

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

 
55 min

Trening metaboliczny

Kinga Tabor

CROSS CORE

55 min

Trening metaboliczny

Mateusz Duda

CROSS CORE

55 min

Cross Training

Agata Brama

CROSS CORE

   
18:30
55 min

BodyART

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Kids Warriors 5+

Kasia Stasiecka

MULTI CORE

90 min

Joga

Ania Sarnowska

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

 
55 min

Zumba fitness

Sylwia Kurpet

FIT CORE

   
30 min

Stretching

Agnieszka Tertel

FIT CORE

     
19:00
55 min

Zumba fitness

Agnieszka Tertel

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

55 min

Core Training

Oksana Slavska

FIT CORE

55 min

Fit Ball & Meridian Stretch.

Anna Białecka

FIT CORE

55 min

Core Pump

Ola Ciechalska

FIT CORE

     
 
55 min

Core Warriors Training

Agata Brama

SIŁOWNIA

 
55 min

Core Warriors Training

Kinga Tabor

SIŁOWNIA

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Patrycja Pałasz

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Piotr Kaczmarek

BODY & MIND - ZAPISY

19:15
55 min

Cross Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

55 min

Kettlebell Hardstyle średnio zaawansowana

Paweł Tarkowski

CROSS CORE

55 min

Cross Training

Agata Brama

CROSS CORE

55 min

Kettlebell Hardstyle średnio zaawansowana

Paweł Tarkowski

CROSS CORE

     
19:30
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

90 min

Boks Tajski

Ziemowit

MULTI CORE

 
90 min

Boks Tajski

Ziemowit

MULTI CORE

     
20:00
55 min

Funkcjonalny Trening Fitness

Piotr Kaczmarek

FIT CORE

55 min

Core Pump

Oksana Slavska

FIT CORE

55 min

Pilates

Anna Białecka

BODY & MIND - ZAPISY

90 min

Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

     
 
90 min

Joga kręgosłupa

Patrycja Pałasz

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zumba fitness

Natalia Kowalska

FIT CORE

55 min

Salsation

Agnieszka Tertel

FIT CORE

20:15  
55 min

Barbell Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

30 min

Płaski brzuch

Arek Znajdek

CROSS CORE

55 min

Body Master

Daniel Czajkowski

CROSS CORE

     
20:30
90 min

MMA

Konrad Sieradzki

MULTI CORE

 
90 min

MMA

Piotr Lasocki

MULTI CORE

       
21:00
55 min

Stretching powięziowy

Piotr Kaczmarek

BODY & MIND - ZAPISY

           
← →