Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 17 do 23-09-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
60 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
60 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
60 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

   
08:30
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Pilates II (gr. średnio zaawansowana)

Bartek Mogiła

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

 
55 min

Pilates II (gr. średnio zaawansowana)

Monika Bukowska

BODY & MIND - ZAPISY

     
09:00
55 min

TBC

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

 
55 min

TBC

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

 
55 min

Core Pump

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

 
90 min

Joga kręgosłupa

Olga Paprocka

BODY & MIND - ZAPISY

09:30
55 min

Pilates I (gr. początkująca)

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Bartek Mogiła

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

55 min

Stretching powięziowy

Ula Niemiec

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Pilates I (gr. początkująca)

Piotr Kaczmarek

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

TBC

Oksana Slavska

FIT CORE

55 min

Super Power Interval

Edyta Olszewska

FIT CORE

           
55 min

Zumba Kids

Natalia Kowalska

MULTI CORE

10:00          
55 min

Active Body

Mateusz Duda

Park nad Balatonem

 
10:30
90 min

Joga Łagodna 1,5 h

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Aktywny Senior

Adam Zieliński

FIT CORE

90 min

Joga Łagodna 1,5 h

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Aktywny Senior

Aga Kalbarczyk

FIT CORE

 
90 min

Joga

Emma Herdzik

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

90 min

Joga

Olga Paprocka

BODY & MIND - ZAPISY

       
55 min

Core Pump

Oksana Slavska

FIT CORE

55 min

CORE Warriors Training

CORE Fitness Team

SIŁOWNIA

55 min

CORE Warriors Training

CORE Fitness Team

SIŁOWNIA

 
13:00  
55 min

Aktywna w ciąży

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Aktywna w ciąży

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

     
14:00  
55 min

Aktywna Mama

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Aktywna Mama

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

     
17:30  
90 min

Joga

Patrycja Pałasz

BODY & MIND - ZAPISY

   
90 min

Joga kręgosłupa

Justyna Moćko

BODY & MIND - ZAPISY

   
18:00
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Kids Warriors 5+

Kasia Stasiecka

MULTI CORE

55 min

BodyART

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Stretching powięziowy

Daniel Czajkowski

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

TBC

Edyta Olszewska

FIT CORE

   
55 min

Zumba fitness

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

 
55 min

Booty Killer

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

55 min

Super Power Interval

Bartek Mogiła

FIT CORE

 
55 min

Kids Cross 8+

Mateusz Duda

MULTI CORE

55 min

Kids Cross 8+

Mateusz Duda

MULTI CORE

55 min

Kids Warriors 5+

Kasia Stasiecka

MULTI CORE

18:15
55 min

Metabolic Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

 
55 min

Metabolic Training

Kinga Tabor

CROSS CORE

55 min

Kettlebell Hardstyle Intro

Paweł Tarkowski

CROSS CORE

55 min

Cross Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

   
19:00
55 min

BodyART

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Patrycja Pałasz

BODY & MIND - ZAPISY

60 min

Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Piotr Kaczmarek

BODY & MIND - ZAPISY

90 min

Super Power Joga

Emma Herdzik

BODY & MIND - ZAPISY

   
55 min

Booty Killer

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

55 min

TBC

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

55 min

Functional Training

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

55 min

TBC

Bartek Mogiła

FIT CORE

55 min

Zumba fitness

Sylwia Kurpet

FIT CORE

 
55 min

CORE Warriors Training

Agata Brama

SIŁOWNIA

 
55 min

Hard CORE Warriors Training

Mateusz Duda

SIŁOWNIA

 
19:15
55 min

Cross Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

55 min

Kettlebell Hardstyle średnio zaawansowana

Paweł Tarkowski

CROSS CORE

55 min

Cross Training

Agata Brama

CROSS CORE

55 min

Kettlebell Hardstyle średnio zaawansowana

Paweł Tarkowski

CROSS CORE

     
19:30  
90 min

Muay Thai

Ziemowit Wyszkowski-Suski

MULTI CORE

 
90 min

Muay Thai

Ziemowit Wyszkowski-Suski

MULTI CORE

     
20:00
60 min

Joga

Justyna Moćko

BODY & MIND - ZAPISY

90 min

Joga kręgosłupa

Patrycja Pałasz

BODY & MIND - ZAPISY

90 min

Super Power Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

90 min

Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

     
55 min

Functional Training

Piotr Kaczmarek

FIT CORE

55 min

Core Pump

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

55 min

Zumba fitness

Natalia Kowalska

FIT CORE

55 min

Core Pump

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

20:15
30 min

ABS on Fire

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

55 min

Kalistenika BEGINNERS

Damian Ghetto Workout

CROSS CORE

30 min

ABS on Fire

Arek Znajdek

CROSS CORE

55 min

Kalistenika MIX

Damian Ghetto Workout

CROSS CORE

     
21:00
55 min

Stretching powięziowy

Piotr Kaczmarek

BODY & MIND - ZAPISY

   
55 min

Pilates II (gr. średnio zaawansowana)

Piotr Kaczmarek

FIT CORE

     
← →