Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 14 do 20-10-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
55 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Joga Poranna

Justyna Moćko

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

   
55 min

CORE Warriors Training

Klaudia Zielińska

SIŁOWNIA

55 min

CORE Warriors Training

Maciej Makuszewski

SIŁOWNIA

 
08:30
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Emilia Korsak

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Zuzanna Ziółkowska

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

     
09:00
55 min

Core Pump

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

 
55 min

Stretching powięziowy

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Stretching powięziowy

Justyna Moćko

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

 
85 min

Joga kręgosłupa

Zastępstwo

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

 
55 min

Booty Killer

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

55 min

Core Pump

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

 
09:30
55 min

Pilates I (gr. początkująca)

Emilia Korsak

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

FIT Senior

Zuzanna Ziółkowska

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

FIT Senior

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

TBC

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

55 min

FAT KILLER

Agata Brama

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

       
55 min

Zumba Kids

Natalia Kowalska

MULTI CORE

10:00    
85 min

Joga Łagodna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

       
10:30
85 min

Joga Łagodna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

       
85 min

Joga

Emilia Korsak

BODY & MIND - ZAPISY

85 min

Joga

Zastępstwo

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

 
55 min

Street Workout

Sebastian Dyner

CROSS CORE

55 min

CORE Warriors Training

Agata Brama

SIŁOWNIA

ZASTĘPSTWO

55 min

CORE Warriors Training

Agata Brama

SIŁOWNIA

ZASTĘPSTWO

 
13:00  
55 min

Aktywna w ciąży

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Aktywna w ciąży

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

     
14:00  
55 min

Aktywna Mama

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Aktywna Mama

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

     
17:00          
30 min

HIIT

Maciej Makuszewski

SIŁOWNIA

ZASTĘPSTWO

30 min

HIIT

Maciej Makuszewski

SIŁOWNIA

ZASTĘPSTWO

17:30  
85 min

Joga Regeneracyjna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Gimnastyka z elementami akrobatyki (5- 7 lat)

Kasia Stasiecka

MULTI CORE

55 min

Joga

Justyna Moćko

BODY & MIND - ZAPISY

   
55 min

Gimnastyka z elementami akrobatyki (5- 7 lat)

Kasia Stasiecka

MULTI CORE

 
55 min

Zumba fitness

Łukasz Grabowski

FIT CORE

18:00
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

CoreBalance

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Stretching powięziowy

Daniel Czajkowski

BODY & MIND - ZAPISY

     
55 min

Zumba fitness

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

 
55 min

TBC

Kasia Trzaskowska (Piasta)

FIT CORE

18:15
55 min

Metabolic Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

55 min

Hard Shaping

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

55 min

Metabolic Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

55 min

Hard Shaping

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

55 min

Extreme Run Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

   
18:30  
55 min

Sporty walki (8-12 lat)

Kasia Stasiecka

MULTI CORE

 
55 min

Sporty walki (8-12 lat)

Kasia Stasiecka

MULTI CORE

30 min

Medytacja

Justyna Moćko

BODY & MIND - ZAPISY

   
   
55 min

FAT KILLER

Oksana Slavska

FIT CORE

19:00
55 min

CoreBalance

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Patrycja Pałasz

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Booty Killer

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Kasia Trzaskowska (Piasta)

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

CORE Warriors Training

CORE Fitness Team

SIŁOWNIA

   
55 min

Booty Killer

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

55 min

TBC

Oksana Slavska

FIT CORE

 
55 min

Zumba fitness

Natalia Kowalska

FIT CORE

 
19:15
55 min

Cross Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

55 min

Kettlebell Functional

Gosia Albin

CROSS CORE

55 min

Cross Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

55 min

Kettlebell Functional

Zastępstwo

CROSS CORE

ZASTĘPSTWO

     
19:30  
90 min

Muay Thai

Ziemowit Wyszkowski-Suski

MULTI CORE

 
90 min

Muay Thai

Ziemowit Wyszkowski-Suski

MULTI CORE

     
20:00
85 min

Joga

Zastępstwo

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

85 min

Joga

Patrycja Pałasz

BODY & MIND - ZAPISY

 
85 min

Joga

Emilia Korsak

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

     
55 min

FAT KILLER

Kinga Tabor

FIT CORE

55 min

Core Pump

Oksana Slavska

FIT CORE

 
20:15
30 min

ABS on Fire

Karim Nacer

CROSS CORE

55 min

Kalistenika BEGINNERS

Damian Ghetto Workout

CROSS CORE

55 min

Street Workout

Sebastian Dyner

CROSS CORE

55 min

Kalistenika BEGINNERS

Damian Ghetto Workout

CROSS CORE

     
20:30  
55 min

CORE Warriors Training

Agata Brama

SIŁOWNIA

55 min

Zumba fitness

Łukasz Grabowski

FIT CORE

30 min

HIIT

Agata Brama

SIŁOWNIA

     
← →