Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 15 do 21-07-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
55 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

   
08:30
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Pilates II (gr. średnio zaawansowana)

Zuzanna Ziółkowska

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Pilates II (gr. średnio zaawansowana)

Emilia Korsak

BODY & MIND - ZAPISY

     
09:00    
55 min

Booty Killer

Klaudia Zielińska

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

 
55 min

Core Pump

Agnieszka Bundyra

FIT CORE

 
85 min

Joga kręgosłupa

Olga Paprocka

BODY & MIND - ZAPISY

09:30
55 min

Pilates I (gr. początkująca)

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Zuzanna Ziółkowska

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Stretching powięziowy

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Pilates I (gr. początkująca)

Emilia Korsak

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

TBC

Kasia Piasta

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

55 min

Super Power Interval

Edyta Olszewska

FIT CORE

10:30
85 min

Joga Łagodna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
85 min

Joga Łagodna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

   
85 min

Joga

Asia Ostaszewska

BODY & MIND - ZAPISY

85 min

Joga

Olga Paprocka

BODY & MIND - ZAPISY

   
55 min

CORE Warriors Training

Maciej Makuszewski

SIŁOWNIA

55 min

CORE Warriors Training

Klaudia Zielińska

SIŁOWNIA

13:00  
55 min

Aktywna w ciąży

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Aktywna w ciąży

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

     
14:00  
55 min

Aktywna Mama

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Aktywna Mama

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

     
17:30  
85 min

Joga Regeneracyjna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

   
55 min

Zumba fitness

Alicja Dyląg

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

   
18:00
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

CoreBalance

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Stretching powięziowy

Daniel Czajkowski

BODY & MIND - ZAPISY

     
55 min

Zumba fitness

Natalia Kowalska

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

55 min

Booty Killer

Kinga Tabor

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

 
18:15
55 min

Metabolic Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

     
55 min

Extreme Run Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

   
19:00
55 min

CoreBalance

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Emilia Korsak

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Joga

Emilia Korsak

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Kasia Piasta

BODY & MIND - ZAPISY

     
55 min

Booty Killer

Kinga Tabor

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

55 min

TBC

Oksana Slavska

FIT CORE

 
55 min

CORE Warriors Training

Maciej Makuszewski

SIŁOWNIA

 
55 min

CORE Warriors Training

Agata Brama

SIŁOWNIA

 
19:15
55 min

Cross Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

55 min

Kettlebell Hardstyle- zapisy u Instruktora

Paweł Tarkowski

CROSS CORE

55 min

Cross Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

55 min

Kettlebell Hardstyle- zapisy u Instruktora

Paweł Tarkowski

CROSS CORE

     
19:30  
90 min

Muay Thai

Ziemowit Wyszkowski-Suski

MULTI CORE

 
90 min

Muay Thai

Ziemowit Wyszkowski-Suski

MULTI CORE

     
20:00
55 min

Joga

Justyna Moćko

BODY & MIND - ZAPISY

85 min

Joga kręgosłupa

Emilia Korsak

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zumba fitness

Natalia Kowalska

FIT CORE

85 min

Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

     
 
55 min

Core Pump

Oksana Slavska

FIT CORE

   
20:15
30 min

ABS on Fire

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

55 min

Kalistenika BEGINNERS

Damian Ghetto Workout

CROSS CORE

30 min

ABS on Fire

Arek Znajdek

CROSS CORE

       
← →