Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 19 do 25-02-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:45
15 min

Short Class

Instruktor

SIŁOWNIA

15 min

Short Class

Instruktor

SIŁOWNIA

15 min

Short Class

Instruktor

SIŁOWNIA

15 min

Short Class

Instruktor

SIŁOWNIA

15 min

Short Class

Instruktor

SIŁOWNIA

   
07:00
60 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
60 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
60 min

Joga Poranna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

   
08:30
55 min

Pilates

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Anna Białecka

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Pilates

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

     
09:00
55 min

TBC

Agnieszka Tertel

FIT CORE

   
55 min

TBC

Agnieszka Tertel

FIT CORE

   
90 min

Joga kręgosłupa

Olga Paprocka

BODY & MIND - ZAPISY

09:30
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Pilates

Anna Białecka

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Stretching powięziowy

Ula Niemiec

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Pilates

Piotr Kaczmarek

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

TBC

Oksana Slavska

FIT CORE

55 min

Interval Training

Edyta Olszewska

FIT CORE

         
55 min

Zumba Kids

Natalia Kowalska

BODY & MIND - ZAPISY

 
10:30
55 min

Fit belly dance

Joanna Pająk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Aktywny Senior

Anna Białecka

FIT CORE

90 min

Joga Łagodna 1,5 h

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Aktywny Senior

Aga Kalbarczyk

FIT CORE

 
55 min

Core Pump

Oksana Slavska

FIT CORE

45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

       
45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

90 min

Joga

Olga Paprocka

BODY & MIND - ZAPISY

90 min

Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
10:45    
45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

       
12:00          
90 min

Joga zaawansowana

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
12:15          
45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

13:00  
55 min

Aktywna w ciąży

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Aktywna w ciąży

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

     
14:00  
55 min

Aktywna Mama

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Aktywna Mama

Piotr Lasocki

BODY & MIND - ZAPISY

     
17:00
55 min

TBC

Agnieszka Tertel

FIT CORE

 
55 min

High Heels

Joanna Pająk

FIT CORE

 
55 min

Młody sportowiec 5+

Kasia Stasiecka

MULTI CORE

   
   
55 min

TBC

Edyta Olszewska

FIT CORE

17:15
30 min

Płaski brzuch

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

           
17:30
55 min

Stretch & Relax

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

90 min

Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

60 min

Joga Relaksacyjna

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

 
60 min

Joga kręgosłupa

Ania Sarnowska

BODY & MIND - ZAPISY

45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

45 min

Core Warriors Training

Instruktor

SIŁOWNIA

18:00
55 min

Judo Dzieci

Instruktor

MULTI CORE

55 min

TBC

Kasia Piasta

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

55 min

Fit belly dance

Joanna Pająk

FIT CORE

55 min

Power Shape

Ola Ciechalska

FIT CORE

     
55 min

Power Shape

Svietlana Saburova

FIT CORE

 
55 min

Judo Dzieci

Instruktor

MULTI CORE

55 min

Stretching powięziowy

Daniel Czajkowski

BODY & MIND - ZAPISY

18:15
30 min

Trening metaboliczny

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

55 min

Kettlebell Hardstyle początkująca

Paweł Tarkowski

CROSS CORE

55 min

Trening metaboliczny

Kinga Tabor

CROSS CORE

30 min

Trening metaboliczny

Tomasz Baranowski

CROSS CORE

30 min

Cross Training

Agata Brama

CROSS CORE

   
18:30
55 min

BodyART

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

55 min

Młody sportowiec 5+

Kasia Stasiecka

MULTI CORE

90 min

Joga

Mirella Gołębniak

BODY & MIND - ZAPISY

 
90 min

Joga

Ania Sarnowska

BODY & MIND - ZAPISY

   
19:00
55 min

Zumba fitness

Natalia Kowalska

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

55 min

Core Training

Kasia Piasta

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

55 min

Fit Ball & Meridian Stretch.

Anna Białecka

FIT CORE

55 min

Core Pump

Ola Ciechalska

FIT CORE

55 min

Zumba fitness

Sylwia Kurpet

FIT CORE

   
 
45 min

Core Warriors Training

Agata Brama

SIŁOWNIA

 
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Piotr Kaczmarek

BODY & MIND - ZAPISY

 
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Anna Białecka

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

 
19:15
55 min

Cross Training

Konrad Sieradzki

CROSS CORE

55 min

Kettlebell Hardstyle średnio zaawansowana

Paweł Tarkowski

CROSS CORE

55 min

Cross Training

Agata Brama

CROSS CORE

45 min

Core Warriors Training

Tomasz Baranowski

SIŁOWNIA

     
     
55 min

Kettlebell Hardstyle średnio zaawansowana

Paweł Tarkowski

CROSS CORE

19:30
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Aga Kalbarczyk

BODY & MIND - ZAPISY

90 min

Boks/Kick Boxing 90 min

Ziemowit

MULTI CORE

 
90 min

Boks/Kick Boxing 90 min

Ziemowit

MULTI CORE

     
20:00
55 min

Funkcjonalny Trening Fitness

Piotr Kaczmarek

FIT CORE

55 min

Core Pump

Kasia Piasta

FIT CORE

ZASTĘPSTWO

55 min

Pilates

Anna Białecka

BODY & MIND - ZAPISY

90 min

Joga

Dawid Tabor

BODY & MIND - ZAPISY

     
 
90 min

Joga kręgosłupa

Anna Białecka

BODY & MIND - ZAPISY

ZASTĘPSTWO

55 min

Zumba fitness

Natalia Kowalska

FIT CORE

55 min

Salsation

Agnieszka Tertel

FIT CORE

20:15    
30 min

Płaski brzuch

Arek Znajdek

CROSS CORE

55 min

Body Master

Daniel Czajkowski

CROSS CORE

     
20:30
90 min

MMA

Konrad Sieradzki

MULTI CORE

 
90 min

MMA

Piotr Lasocki

MULTI CORE

       
21:00
55 min

Stretching powięziowy

Piotr Kaczmarek

BODY & MIND - ZAPISY

           
← →